Denetim Kurulu

İLHAN DERİNKÖK - DENETLEME KURULU BAŞKANI

1970 yılında Samsun’un Terme İlçesi Geçmiş Köyü'nde doğdu. İlk ve orta öğretimini Terme'de lise öğrenimini Samsun’da tamamladı. A.Ü. İşletme Bölümü Önlisans, Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültüesi Kamu yönetiminden mezun oldu. 1993-1999 yılları arasında TSK’da görev yaptı. 2008 yılında Kültür ve Turizm Bakanlığı, Balıkesir Kuvay-i Milliye Müzesine memur olarak atandı. 2010 yılında Mersin Müze Müdürlüğünde Bilgisayar İşletmeni olarak atandı. 2018 yılında Bakanlığımız Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü'ne bağlı Erzurum Türk Halk Müziği ve Halk Dansları Topluluk Müdürlüğüne atandı. Geçici görevlendirme ile Mersin İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne bağlı Güzel Sanatlar Galerisi Şube Müdürü olarak görev yapmaktadır. 2013 yılından itibaren Kültür Memur-Sen Mersin İl Temsilciliği görevini yürütmektedir. 14 Şubat 2015 tarihinde yapılan 5. Olağan Genel Kurul’da Denetleme Kurulu Üyeliğine seçildi. 4 Aralık 2016 tarihinde yapılan Olağanüstü Genel Kurul’da da tekrar Denetleme Kurulu Üyeliği' ne seçildi. 14 Şubat 2019 tarihinde yapılan 6. Olağan Genel Kurul'da yeniden Denetleme Kurulu Üyeliği'ne seçildi. Derinkök, evli ve iki çocuk babasıdır.

MAHMUT ALİ ÖZCAN - DENETLEME KURULU RAPORTÖRÜ

1965 yılında ordu da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Ordu da tamamladı. 1988 yılında Adalet Bakanlığı’nda göreve başladı. 1993 yılında Kültür ve Turizm Bakanlığına yatay geçiş yaparak Ordu Paşaoğlu Konağı ve Etnoğrafya Müzesine atandı. 1996 yılında Anadolu Üniversitesi Turizm Otelcilik Bölümü'nden mezunu oldu. Ordu Müzesinde Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni olarak görev yaptı. Halen Ordu İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak görev yapmaktadır. Kültür Memur-Sen Genel Merkez kurucu üyesi ve 4 dönemdir denetleme kurulu üyesidir.  Özcan, evli ve 2 çocuk babasıdır.

VELİ CANER - DENETLEME KURULU ÜYESİ

Çalışkanlık, dürüstlük ve sadakatlık ilkelerinden ödün vermeden bu günlere kadar devletin çeşitli kademelerinde hizmet veren Veli CANER, 1965 Yılında Denizli’nin Serinhisar İlçesine bağlı Ayaz köyünde doğdu. İlkokulu Ayaz ilkokulunda okuduktan sonra orta öğrenimini Cumhuriyet Ortaokulu ve Denizli Lisesinde yaptı. Ankara Üniversitesi DTCF Kütüphanecilik Bölümünden mezun olduktan sonra 1991 yılında Bartın İl Halk Kütüphanesinde Kütüphaneci olarak memuriyet hayatına başladı. Askerlik görevini 1993-1994 yıllarında Genelkurmay Başkanlığında yaptı. 1995-2000 yılları arasında Acıpayam İlçe Halk Kütüphanesinde görev yaptıktan sonra, 2000 yılında Denizli İl Halk Kütüphanesi Müdürlüğüne kütüphaneci olarak atandı. 2003 yılında o dönem İl Halk Kütüphanesinde şef görevinde bulunan Fahri EKİNCİ’nin başkanlığında Denizli Kültür Memur-Seni oluşturarak sendikacılık faaliyetlerine başladı. 2007 yılında Şef Fahri EKİNCİ’nin İl Müdür Yardımcısı olarak atanmasından sonra boşalan ve kendisine tevdi edilen Kültür Memur-Sen Denizli İl temsilciliği görevini yürüttü. 09/03/2015 tarihinden itibaren Bakanlığımız Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğüne bağlı Koro Müdürlüğüne atandı. Halen İzmir Atatürk İl Halk Kütüphanesi Müdürlüğü ve İzmir Kültür Memur-Sen İl temsilciliği görevini yürütmektedir. 14 Şubat 2019 tarihinde 6. olağan Genel Kurul da Denetim Kurulu Üyeiği'ne seçildi. Veli CANER evli ve iki çocuk babasıdır.

RAMAZAN BAYRAK - DENETLEME KURULU ÜYESİ

Çanakkale’nin Bayramiç İlçesine Bağlı Muratlar Köyünde 1977 yılında doğdu. İlkokulu Muratlar Köyü İlkokulunda tamamladı. Ortaokul ve Liseyi Devlet Parasız Yatılı olarak okuyup, 1994 yılında Biga İmam Hatip Lisesinden mezun oldu. Daha sonra Lisans Eğitimini Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İlahiyat Fakültesinde, Yüksek Lisansını ise yine aynı üniversitenin Sosyal Bilimler Enstitüsü Kamu Yönetiminde tamamladı. Askerliğini Marmaris Aksaz Deniz Üs Komutanlığında yaptı. Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı İl Kültür ve Turizm Müdürlüklerinde; Memur, Bilgisayar İşletmeni, Folklor Araştırmacısı ve İl Müdür Yardımcılığı Kadrolarında çalıştı. Halen Çanakkale İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak görev yapmaktadır. 04.Şubat 2019 tarihinde yapılan Kültür Memur-Sen 6. Genel Kurulunda, Denetim Kurulu Üyeliği’ne seçildi. 2013 yılından bu yana Kültür Memur-Sen Çanakkale İl Temsilciliği görevini yürütmekte olup, evli ve 2 çocuk babasıdır.

MEHMET REFİK EKİNCİ - DENETLEME KURULU ÜYESİ

1957 yılında Batman İli, Demirpınar Köyünde doğdu. İlkokulu Demirpınar Köyü İlkokulunda, Orta Okulu Siirt'te okuduktan sonra Batman Lisesinden mezun oldu. 1983 yılında Ankara Kurtuluş Savaşı ve Cumhuriyet Müzesinde göreve başladı. 2 yıl Ankara'da çalıştıktan sonra Batman İl Halk Kütüphanesi Müdürlüğü memurluğuna naklen atandı. 1996 yılında Büro Memur-Sene üye oldu. 2003 yılından bu yana Batman Kültür Memur-Sen İl Temsilciliği görevini sürdürmektedir. S 14 Şubat 2015 tarihinde yapılan Kültür Memur-Sen 5. Olağan Genel Kurulunda Disiplin Kurulu Üyeliği' ne seçildi. 4 Aralık 2016 tarihinde gerçekleştirilen Olağanüstü Genel Kurul' da  da tekrar Disiplin Kurulu Üyeliği' ne seçildi.14 Şubat 2019 tarihinde yapılan 6. Olağan Genel Kurulun da Denetim Kurulu Üyeliği'ne seçildi. Evli ve 7 çocuk babasıdır.

HABER 7 SON DAKİKA