Denetim Kurulu

MEHMET ÖZDEMİR - DENETİM KURULU BAŞKANI

1961 yılında Osmaniye Düziçi’nde doğdu, ilkokulu Adana da, ortaokulu Düziçinde liseyi Osmaniye İHL’de tamamladı. A.Ü. Sosyal Bilimler bölümünden mezun oldu. Memuriyete 1983 te başladı, Hatay il Kültür Müdürlüğünde Şube Müdürü, daha sonra Kahramanmaraş İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünde il Müdür Yardımcılığı yaptıktan sonra Adana il Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Şube Müdürü olarak atandı ve halen bu görevi yürütmektedir. Şu anda Kültür Memur-Sen Adana il Temsilcisi olup, 21-22 Kasım 2009 tarihinde yapılan 3. Olağan Genel Kurulda Denetleme Kurul Üyeliğine seçildi. 8-9 Aralık 2012 tarihinde yapılan Kültür Memur-Sen 4. Olağan Genel Kurulunda Denetleme Kurulu Başkanlığına seçildi. 14 Şubat 2015 tarihinde yapılan 5. Olağan Genel Kurul' da Kültür Memur-Sen Genel Denetleme Kurulu Başkanlığına tekrar seçildi. 4 Aralık 2016 tarihinde yapılan Olağanüstü Genel Kurul’da da tekrar Denetleme Kurulu Başkanlığı' na seçildi. Evli, üç çocuk babası olup orta seviyede Arapça ve İngilizce bilmektedir.

MAHMUT ALİ ÖZCAN - DENETİM KURULU ÜYESİ

1965 yılında Ordu’da doğdu. İlk, Orta ve Lise eğitimi Orduda tamamladı. 4 yıl Orduspor Amatör takımında futbol oynadı. 1995 yılında Anadolu Üniversitesi Turizm Otelcilik bölümünden mezun oldu. Memuriyete 1988 yılında Adalet Bakanlığında başladı. 1993 yılında Kültür ve Turizm Bakanlığı, Ordu Paşaoğlu Konağı ve Etnoğrafya Müzesine memur olarak naklen atandı. Aynı yerde halen VHKİ olarak görev yapmaktadır. Kültür Memur-Sen Genel Merkez Kurucu üyesi olup aynı zamanda Kültür Memur-Sen Ordu İl Temsilcilsi olarak görev yapmaktadır. 21-22 Kasım 2009 tarihinde yapılan 3. Olağan Genel Kurulda Denetleme Kurulu Üyeliğine seçildi. 8-9 Aralık 2012 tarihinde yapılan Kültür Memur-Sen 4. Olağan Genel Kurulunda Denetleme Kurulu üyeliğine tekrar seçildi. 14 Şubat 2015 tarihinde yapılan 5. Olağan genel kurulda Kültür Memur-Sen Genel Denetleme Kurulu Üyeliği' ne tekrar seçildi. 4 Aralık 2016 tarihinde yapılan Olağanüstü Genel Kurul’da da tekrar Denetleme Kurulu Üyeliği' ne seçildi. Evli, iki çocuk babasıdır.

YUSUF ARSLAN - DENETİM KURULU ÜYESİ

1966 yılında Sivas’ta doğdu. Meslek Lisesinden mezun oldu. 1985 yılında İstanbul Atatürk Kültür Merkezi Müdürlüğünde Memuriyete başladı. Halen İstanbul Röleve ve Anıtlar Müdürlüğünde Makina Kontrolörü olarak görev yapmaktadır. 08-09 Aralık 2012 tarihinde yapılan Kültür Memur-Sen 4. Olağan Genel Kurulunda Denetim Kurulu Üyeliğine seçildi. 14 Şubat 2015 tarihinde yapılan 5. Olağan Genel Kurul' da Kültür Memur-Sen Genel Denetleme Kurulu Üyeliği' ne tekrar seçildi. 4 Aralık 2016 tarihinde yapılan Olağanüstü Genel Kurul’da da tekrar Denetleme Kurulu Üyeliği' ne seçildi. Evli ve iki çocuk babasıdır.

İLHAN DERİNKÖK - DENETİM KURULU ÜYESİ

1970 yılında Samsun’un Terme İlçesinde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Samsun’da tamamladı. A.Ü. İşletme Bölümünden mezun oldu. 1993-1999 yılları arasında TSK’da görev yaptı. 2008 yılında Kültür ve Turizm Bakanlığı, Balıkesir Kuvay-i Milliye Müzesine memur olarak atandı. Halen Mersin Müze Müdürlüğünde Bilgisayar İşletmeni olarak görev yapmakta ve Kültür Memur-Sen Mersin İl Temsilciliği görevini yürütmekte. 14 Şubat 2015 tarihinde yapılan 5. Olağan Genel Kurul’da Denetleme Kurulu Üyeliğine seçildi. 4 Aralık 2016 tarihinde yapılan Olağanüstü Genel Kurul’da da tekrar Denetleme Kurulu Üyeliği' ne seçildi. Evli ve iki çocuk babası olup İngilizce bilmektedir.

MAHMUT YAMAÇ - DENETİM KURULU ÜYESİ

1959 yılında Muş’ta doğdu. İlk, Orta ve Lise eğitimini Muş’ta tamamladı. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesinden mezun oldu. Memuriyete 1979 yılında DİB'te başladı. 1996 yılında kurumlar arası naklen atama ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Van Erciş İlçe Halk Kütüphanesine kütüphane müdürü olarak atandı. 2006 yılından bugüne Van İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak görev yapmakta olup ve Kültür Memur-Sen Van İl Temsilciliği görevini yürütmektedir. 14 Şubat 2015 tarihinde yapılan 5. Olağan Genel Kurul’da Denetleme Kurulu Üyeliğine seçildi. 4 Aralık 2016 tarihinde yapılan Olağanüstü Genel Kurul’da da tekrar Denetleme Kurulu Üyeliği' ne seçildi. Evli, 5 çocuk babası olup orta seviyede İngilizce bilmektedir.

Yeni web sitemizi beğendinizmi?
HABER 7 SON DAKİKA