Denetim Kurulu

MAHMUT ALİ ÖZCAN - DENETİM KURULU BAŞKANI

1965 yılında ordu da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Ordu da tamamladı. 1988 yılında Adalet Bakanlığı’nda göreve başladı. 1993 yılında Kültür ve Turizm Bakanlığına yatay geçiş yaparak Ordu Paşaoğlu Konağı ve Etnoğrafya Müzesine atandı. 1996 yılında Anadolu Üniversitesi Turizm Otelcilik Bölümü'nden mezunu oldu. Kültür Memur-Sen Genel Merkez kurucu üyesi ve 3 dönemdir denetleme kurulu üyesidir. Halen Ordu Müzesinde Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni olarak görev yapmakta evli ve 2 çocuk babasıdır.

YUSUF ARSLAN - DENETİM KURULU ÜYESİ

1966 yılında Sivas’ta doğdu. Meslek Lisesinden mezun oldu. 1985 yılında İstanbul Atatürk Kültür Merkezi Müdürlüğünde Memuriyete başladı. Halen İstanbul Röleve ve Anıtlar Müdürlüğünde Makina Kontrolörü olarak görev yapmaktadır. 08-09 Aralık 2012 tarihinde yapılan Kültür Memur-Sen 4. Olağan Genel Kurulunda Denetim Kurulu Üyeliğine seçildi. 14 Şubat 2015 tarihinde yapılan 5. Olağan Genel Kurul' da Kültür Memur-Sen Genel Denetleme Kurulu Üyeliği' ne tekrar seçildi. 4 Aralık 2016 tarihinde yapılan Olağanüstü Genel Kurul’da da tekrar Denetleme Kurulu Üyeliği' ne seçildi. Evli ve iki çocuk babasıdır.

İLHAN DERİNKÖK - DENETİM KURULU ÜYESİ

1970 yılında Samsun’un Terme İlçesi Geçmiş Köyü'nde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Samsun’da tamamladı. A.Ü. İşletme Bölümü Önlisans, Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültüesi Kamu yönetiminden mezun oldu. 1993-1999 yılları arasında TSK’da görev yaptı. 2008 yılında Kültür ve Turizm Bakanlığı, Balıkesir Kuvay-i Milliye Müzesine memur olarak atandı. Halen Mersin Müze Müdürlüğünde Bilgisayar İşletmeni olarak görev yapmakta ve Kültür Memur-Sen Mersin İl Temsilciliği görevini yürütmekte. 14 Şubat 2015 tarihinde yapılan 5. Olağan Genel Kurul’da Denetleme Kurulu Üyeliğine seçildi. 4 Aralık 2016 tarihinde yapılan Olağanüstü Genel Kurul’da da tekrar Denetleme Kurulu Üyeliği' ne seçildi. Evli ve iki çocuk babası olup İngilizce bilmektedir.

MAHMUT YAMAÇ - DENETİM KURULU ÜYESİ

1959 yılında Muş’ta doğdu. İlk, Orta ve Lise eğitimini Muş’ta tamamladı. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesinden mezun oldu. Memuriyete 1979 yılında DİB'te başladı. 1996 yılında kurumlar arası naklen atama ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Van Erciş İlçe Halk Kütüphanesine kütüphane müdürü olarak atandı. 2006 yılından bugüne Van İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak görev yapmakta olup ve Kültür Memur-Sen Van İl Temsilciliği görevini yürütmektedir. 14 Şubat 2015 tarihinde yapılan 5. Olağan Genel Kurul’da Denetleme Kurulu Üyeliğine seçildi. 4 Aralık 2016 tarihinde yapılan Olağanüstü Genel Kurul’da da tekrar Denetleme Kurulu Üyeliği' ne seçildi. Evli, 5 çocuk babası olup orta seviyede İngilizce bilmektedir.

HAMDİ USTA - DENETLEME KURULU ÜYESİ

1980 Yılında Samsun'un Havza İlçesi Ilıca beldesinde doğdu. İlkokulu Ilıca İlkokulunda tamamladı, Orta ve lise öğrenimini Havza İmam Hatip lisesinde tamamladı, Amasya Meslek Yüksek Okulu Turizm ve Otelcilik ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümünden Mezun oldu. 2001-2009 yılları arasında Çorumun Mecitözü ilçesinde İmam Hatip olarak görev yaptı. Halen Kültür ve Turizm Bakanlığı Personel Dairesi Başkanlığında Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni olarak görev yapmaktadır. Usta, Mehmet Özdemir’in İl Müdürü olarak atanmasından dolayı, son yapılan kongrede denetleme kurulu yedek listeden gelerek asıl listeye girmştir.

Yeni web sitemizi beğendinizmi?
HABER 7 SON DAKİKA