Yönetim Kurulu

MECİT ERDOĞAN - GENEL BAŞKAN

1965 yılında Samsun İli Havza İlçesi Demiryurt Köyünde doğdu. İlkokulu köyünde, orta öğrenimini Havza İHL’de tamamladıktan sonra 05.12.1983 tarihinde memuriyete başlayıp 1996 yılında A.Ü. İşletme Fakültesinde mezun oldu. Akabinde THK Üniversitesi İşletme Anabilim Dalında (Yönetim ve Organizasyon Bölümü) Yüksek Lisans derecesi aldı. DİB’de memur, TBMM’de Danışmanlık, Kültür ve Turizm İl Müdür Yardımcılığı, APK Uzmanı olarak görev yaptı. Halen Bakanlık merkez teşkilatında Şube Müdürü olarak görev yapmaktadır. Sendikamızın 2/3 Aralık 2006 tarihinde yapılan kongresinde Genel Sekreterliğe seçildi.21/22 Kasım 2009 tarihinde yapılan 3.Olağan Genel Kurulda Genel Sekreterliğe tekrar seçildi. 8-9 Aralık 2012 tarihinde yapılan 4. Olağan Genel Kurul’da Genel Başkanlığa seçildi. 14 Şubat 2015 tarihinde yapılan 5. Olağan Genel Kurul' da tekrar Kültür Memur-Sen Genel Başkanlığı' na seçildi. 4 Aralık 2016 tarihinde gerçekleştirilen Olağanüstü Genel Kurul' da da tekrar Genel Başkan seçilerek güven tazeledi. Erdoğan, evli ve 3 çocuk babası olup İngilizce ve Arapça bilmektedir.

İDRİS SERÇE - GENEL BAŞKAN YARDIMCISI

1971 yılında Kayseri- Develi de doğdu, İlkokulu köyünde okuduktan sonra Develi İHL den mezun oldu. İktisat Fakültesi mezunu olup halen İstanbul İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünde İl Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır. 2011 yılından itibaren Kültür Memur-Sen İstanbul İl Temsilcisi olarak görev yapmaktadır. 14 Şubat 2015 tarihinde yapılan 5. Olağan Genel Kurul' da Kültür Memur-Sen Genel Başkan Yardımcılığı' na seçilmiştir. 4 Aralık 2016 tarihinde gerçekleştirilen Olağanüstü Genel Kurul' da tekrar Genel Başkan Yardımcısı olarak seçildi. Serçe, evli ve 2 çocuk babası olup İngilizce ve Arapça bilmektedir.

FAHRİ EKİNCİ - GENEL BAŞKAN YARDIMCISI

1964 yılında Burdur İli Altınyayla ilçesi Kızılkaya Köyünde doğdu. İlkokulu köyünde okudu. 1983 yılında Burdur İmam Hatip Lisesinden mezun oldu. Memuriyete1985’de Denizli Yeşilova Kasabasında başladı. 1995 yılında Sosyal Bilimler Önlisans programımdan mezun oldu. Denizli İl Halk Kütüphanesinde Şef olarak görev yaptı. Denizli İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünde Şube Müdür Vekilliği yaptı. Daha sonra Iğdır Kültür ve Turizm İl Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulundu. Türk Kütüphaneciler Derneği Denizli Şubesi Saymanlığı görevinde bulundu, Halen Kültür ve Turizm Bakanlığı Kütüphane ve Yayımlar Genel Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak görev yapmaktadır. Sendikamızın 3.Olağan Genel Kurulu' nda Genel Teşkilatlanma Sekreterliği' ne seçildi. 8-9 Aralık 2012 tarihinde yapılan 4. Olağan Genel Kurul’da Genel Başkan Yardımcılığına seçildi. 14 Şubat 2015 tarihinde yapılan 5. Olağan Genel Kurul' da Kültür Memur-Sen Genel Başkan Yardımcılığı' na tekrar seçildi. 4 Aralık 2016 tarihinde gerçekleştirilen Olağanüstü Genel Kurul' da tekrar Genel Başkan Yardımcısı olarak seçildi. Ekinci, evli ve 4 çocuk babası olup İngilizce ve Arapça bilmektedir.

NİHAT NURBAKİ - GENEL BAŞKAN YARDIMCISI

1970 yılında Diyarbakır İli Silvan İlçesinde Doğdu. İlk, Orta ve Lise öğrenimini Silvan İlçesinden tamamladı. Dicle Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Elektrik bölümünden mezun oldu. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinde lisans eğitimini, Ankara Atılım Üniversitesinde yüksek lisansını tamamladı. 1992 yılında TEDAŞ Diyarbakır İl Müdürlüğünde memuriyete başladı. Kurumun çeşitli kademelerinde görev aldı. TEDAŞ Diyarbakır İl Müdür Yardımcılığı görevini, TBMM de Milletvekili Danışmanlığı, TEDAŞ Diyarbakır İl Müdürü görevini ve Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş Bölge Müdür Yardımcılığı görevini yürüttü. Özelleştirilme nedeniyle, Kültür Turizm Bakanlığına, Araştırmacı olarak göreve başladı. 14/02/2015 tarihinde Kültür Memur-Sen 5.olağan Genel Kurulu' nda yapılan seçimde Genel Başkan Yardımcısı seçildi. 4 Aralık 2016 tarihinde gerçekleştirilen Olağanüstü Genel Kurul' da tekrar Genel Başkan Yardımcısı olarak seçildi. Yeşil Silvanlılar Derneği Üyesi, Parlamenter Danışmanlar Derneği (PDD) üyesi, Dicle EDAŞ Çalışanları, Dayanışma ve Yardımlaşma  Derneği Kurucusu olup,  evli ve 4 çocuk babasıdır. Nurbaki, Kürtçe ve İngilizce bilmektedir.

AHMET YİĞİTOĞLU - GENEL BAŞKAN YARDIMCISI

1962 yılında Konya İli Doğanhisar İlçesi Karaağa Kasabasında doğdu. İlkokulu Karaağa Kasabasında, Ortaöğrenimi Seydişehir İlçesi Mahmut Esat Ortaokulunda,  Lise öğrenimini Selçuklu Erbil Koru Lisesinde tamamladıktan sonra 27.12.1989 tarihinde Konya İl Kültür Müdürlüğünde göreve başladı. 2008 yılında V.H.K.İ kadrosuna atandı. Halen aynı unvanla görev yapmaktadır. 2007-2011 yılları Konya Kültürünü Araştırma ve Geliştirme Derneği Başkan Yardımcılığı görevini yürüttü. 2011 yılından itibaren aynı derneğin Başkanlığını yapmaktadır. Aynı zamanda 2009 yılından itibaren Karaağalılar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin Başkanlığını yapmaktadır. Konya Kültür Memur-Sen’in İl Temsilciliğini görevini yürütmekte olup, 14 Şubat 2015 tarihinde yapılan 5. Olağan Genel Kurul’da Disiplin Kurulu Üyeliği' ne seçildi. 4 Aralık 2016 tarihinde gerçekleştirilen Olağanüstü Genel Kurul' da da Genel Başkan Yardımcısı görevine seçildi. Yiğitoğlu, evli ve 3 çocuk babasıdır. 

Yeni web sitemizi beğendinizmi?
HABER 7 SON DAKİKA